Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Brzęczkowice SzkołaMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice931Bieruń Potok Stawowy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
431 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
507 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
615 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
715 55 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
855
955 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1055 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1155 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
12
1315 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1415 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1515
1615 50
1755
18
1900
2000
2100 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
2200
2300
0
1
2
3
sobota
446
550
6
705
805
920
1020
1135
1235
1350
1450
15
1605
1705
1820
1920
2035
2135
22
2308
0
1
2
3
neděle, svátky
451
5
615
755
8
915
1055
11
1215
1355
14
1515
1655
17
1815
1955
20
2115
22
2308
0
1
2
3